• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۱-۱۹
  • شناسه خبر: 393

گفتگو با میلاد میداودی بازیکن تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان ✅ هواداران در مسجدسلیمان به من امید میدهند

صدای مسجدسلیمان//ایمان کاهکش : گر چه گل زدن در دربی به خودی خود باعث محبوبیت یک بازیکن می شود ، اما هستند بازیکنانی که پیش از این نیز از محبوبیت خاصی برخوردار بوده اند و حضورشان در مستطیل سبز سکونشینان را به وجد می آورد ...

صدای مسجدسلیمان//ایمان کاهکش : گر چه گل زدن در دربی به خودی خود باعث محبوبیت یک بازیکن می شود ، اما هستند بازیکنانی که پیش از این نیز از محبوبیت خاصی برخوردار بوده اند و حضورشان در مستطیل سبز سکونشینان را به وجد می آورد …
صحبت از یک نام، یا یک بازیکن عادی نیست؛ این که یک شهر و استان با هر حرکت او نیمه خیز می شوند به هوای گل …
از ضربات کاشته اش گرفته تا حرکات تکنیکی و تاثیرگذاری اش در روند بازی تیم …
این روزها از رهبری تیم گرفته تا پنالتی گرفتن و پاس گل دادن و در نهایت گلزنی هایی که به صدرنشینی نفت مسجدسلیمان منجر شده ، همه و همه تنها از یک نام بر می آید : میلاد میداودی …
پای صحبت این بازیکن متعصب و گلزن که می نشینیم ، امید و انگیزه را براحتی می توان حس کرد …

با توجه به شرایط کنونی شانس صعود تیم نفت به لیگ برتر چه اندازه است؟

✅در حال حاضر و باتوجه به صدرنشینی تیم نفت، شانس اول صعود به لیگ برتر هستیم و بطور قطع یکی از صعود کنندگان به لیگ برتر خواهیم بود. تمامی بازیکنان و کادرفنی تیم هم برای دستیابی به این هدف هم قسم شده ایم.

از آنجایی که تجربه حضور در لیگ برتر را دارید ، در صورت صعود نفت به لیگ برتر امکان موفقیت این تیم چقدر است؟

✅ تیم نفت در حال حاضر از بازیکنان خوبی بهره مند بوده که از انسجام بالایی نیز برخوردار است و انشاا… پس از صعود به لیگ برتر هم با تقویت تیم و جذب چند بازیکن دیگر برای موفقیت در لیگ حضور خواهد یافت.

✅ با توجه به تجربه گلزنی در دربی سرخابی های تهران، چه تفاوتی از نظر احساسی با گل زدن در جو ورزشگاه مسجدسلیمان حس کرده اید؟

قطعاً گلزنی در دربی لذت و خوشحالی خاص خودش را دارد و حتی قبل از مسابقه با پرسپولیس هم در نظر داشتم به محض گلزنی شعار زیر پیراهنم را به همه نشان دهم ؛ اما جو ورزشگاه مسجدسلیمان نیز از شور و هیجان خاصی برخوردار است و اینکه بتوانم در چنین فضایی گل بزنم و موجب خوشحالی هواداران شهرم بشوم باعث افتخار بنده است.

✅زندگی در مسجدسلیمان چه تفاوتی با سایر کلانشهرهایی دارد که در تیم های آنان توپ زده اید؟

هرچند زندگی در کلانشهرهایی همچون تهران با امکانات و شرایط بهتری همراه است اما مردم خونگرم و فوتبالدوست مسجدسلیمان نیز شرایط را به گونه ای فراهم نموده اند که هیچگونه کم و کاستی را در این شهر احساس نمی کنم و باید بگویم از حضور در جمع شهروندان مسجدسلیمانی احساس غرور و خوشبختی می کنم.
✅با توجه به راه اندازی آکادمی فوتبال با همکاری باشگاه فوتبال آزادگان تا چه اندازه به شکوفایی استعدادهای فوتبال مسجدسلیمان امیدوارید؟

تنها هدف بنده از راه اندازی آکادمی فوتبال جذب استعدادهایی بوده که در گوشه و کنار شهرستان وجود دارد و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد. همین که بتوان در سالهای آینده از میان بازیکنان مستعد فعلی در آکادمی چندین بازیکن را به فوتبال کشور و به ویژه تیم نفت معرفی نمود خدمت بزرگی است که به یاری خدا و با کمک دوستان محقق خواهد شد.
✅علاوه بر توانمندی فنی و تکنیکی بالای شما ، در حوزه اجتماعی و حضور در مدارس هم حضوری پررنگ داشته اید. از انگیزه تان در این خصوص بفرمایید؟

طبیعتاً حضور در جمع مردم و بویژه در مدارس از ابتدایی موجب انگیزه بیشتر دانش اموزان می شود و اینکه موجب خوشحالی کودکان و علاقمندان شهرم باشم انگیزه بالایی را برای موفقیت در تیم نفت به من می دهد. ضمن اینکه بایستی همواره به احساسات مردم پاسخ داد و در کنارشان بود زیرا که من و سایر بازیکنان هر چه داریم از همین مردم و هواداران داریم و مدیون آنها هستیم.
✅از وضعیت فعلی شهر مسجدسلیمان در سایر حوزه ها رضایت دارید ؟

باید بگویم که وضعیت کنونی مسجدسلیمان به هیچ وجه زیبنده مردم این شهر نیست.شهری که به شهر اولین ها و پایتخت نفتی خاورمیانه معروف است بایستی بسیار بهرت و پیشرفته تر باشد. متاسفانه پس از ۲۰ سال که بار دیگر برای زندگی به مسجدسلیمان برگشته ام هیچگونه تفاوتی از نظر بافت شهری به نسبت دوران کودکی ام که در همین شهر بوده ام مشاهده ننمودم. در زمینه شهرسازی، اشتغال و بسیاری موارد دیگر هیچ اقدامی در شهر صورت نگرفته و امیدوارم مسئولین کمی به خودشان بیایند و به مشکلات شهر رسیدگی بیشتری نمایند.
✅ و حرف ناگفته پایانی…

در خاتمه ضمن تبریک فرارسیدن نوروز و آرزوی رقم خوردن ایامی توام با موفقیت و سلامتی برای تمامی هموطنان بویژه مردم خونگرم و متعصب مسجدسلیمان.این مطلب را به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  گفتگو با میلاد میداودی بازیکن تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان  ✅ هواداران در مسجدسلیمان به من امید میدهند


نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست