• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۶-۱۸
  • شناسه خبر: 1191

پیام تسلیت سرپرست شهرداری مسجدسلیمان به مناسبت فرا رسیدن  ایام تاسوعا و عاشورای حسینی

 صدای مسجدسلیمان//ایام تسلیت سرپرست شهرداری مسجدسلیمان به مناسبت فرا رسیدن  ایام تاسوعا و عاشورای حسینی به گزارش صدای مسجدسلیمان و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان محمد زراسوندی علی پور سرپرست شهرداری مسجد ...

 صدای مسجدسلیمان//ایام تسلیت سرپرست شهرداری مسجدسلیمان به مناسبت فرا رسیدن  ایام تاسوعا و عاشورای حسینی

به گزارش صدای مسجدسلیمان و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان محمد زراسوندی علی پور سرپرست شهرداری مسجدسلیمان، در پیامی فرارسیدن ایام سوگواری سالار و سرور شهیدان حضرت سیدالشهداء (ع) را به مردم مسجدسلیمان تسلیت گفت.

تاسوعا و عاشورای حسینی، فرارسیدن حماسه پیروزی خون بر شمشیر، و تقابل حق و باطل، و ‌آن روز که یزیدیان قساوت و بی رحمی در وجودشان بود بر فرزندان پیامبر و اصحاب با وفایش شوریدند.

ماه عزای حسینی، ماه فداکاری و گذشت، ماه انتشار امر به معروف و نهی از منکر، ماهی که باید از آن درسهای زندگی را آموخت، و ماهی که باید واقعیت اسلام را دریافت، ماهی که باید با عزاداری و تکریم آن تاریخ همیشه زنده عاشورا را یاد آور شد، ماهی که باید تاریخ را در ورای آن یافت.

حماسه محرم و تاسوعا و عاشورا، حماسه‌ای بس بزرگ از انسانهای الهی است که اندیشه انسان مادی هیچ وقت نخواهد توانست به درک واقعی آن برسد.

حماسه عاشورای حسینی در این زمان بیش از هر زمان دیگری اهمیت خود را به عینه به منصه حضور میرساند، زمانی که حسینیان زمان همانند امام، اصحاب بزرگوارش در مظلومیت و دنیای زر و زور و تزویر فریاد اسلام سر داده‌اند تا ام القراءی امت اسلام حوادث شبیه محرم سال ۶۰ را تجربه کنند تلاش ما در بزرگداشت مراسم و سوگواری حضرت سیدالشهداء (ع) و یاران باوفایش زنده بودن نهضت حسینی و پویایی عاشورا و ماندگاری آنرا به جهانیان نشان خواهد داد و رضایت حق‌تعالی و حضرت بقیـه‌الاعظم (عج) را در بردارد.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری محرم، توفیق ‌تمامی مردم عزیز ایران، و شهروندان محترم مسجدسلیمان را در کسب فیض‌ معنوی از این ایام را مسئلت مینمایم.

محمد زراسوندی علی پور
سرپرست شهرداری مسجدسلیماناین مطلب را به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  پیام تسلیت سرپرست شهرداری مسجدسلیمان به مناسبت فرا رسیدن  ایام تاسوعا و عاشورای حسینی


نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست