• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۷-۰۱
  • شناسه خبر: 1215

پیام تبریک فرمانده سپاه مسجدسلیمان به مناسبت هفته دفاع مقدس

بسم الله الرحمن الرحیم   سلام علیکم   دفاع مقدس یادآور سالهای جهاد و شهادت، خون و آتش، ایثار و گذشت، فداکاری و ایستادگی، رشادت و مردانگی، دل بستن به خداوند بزرگ و دل بریدن از دنیای مادیات و عبور از میادین مین و ...

بسم الله الرحمن الرحیم

 

سلام علیکم

 

دفاع مقدس یادآور سالهای جهاد و شهادت، خون و آتش، ایثار و گذشت، فداکاری و ایستادگی، رشادت و مردانگی، دل بستن به خداوند بزرگ و دل بریدن از دنیای مادیات و عبور از میادین مین و رفتن در زیر خط آتش هایی که در آن لحظات دل شیر می خواست و عشق به امام حسین (ع).

 

جبهه ها برای رزمندگان عشق وعلاقه به امام(ره) ، انقلاب اسلامی و قرآن بود که تحت فرماندهی ولایت فقیه رزمندگان توانستند در مقابل بیش از ٣۴ کشور دنیا مقاومت کنند و ابهت دو ابر قدرت شرق و غرب را بشکنند و دلارها و دینارهای اهدایی به صدام و صدامیانِ بعثی را به خاکستر و دود تبدیل نمایند.

 

رزمندگان و ایثارگرانِ ما در جبهه ها توانستند درسی به اجانب بدهند که تا سالهای سال، ایران اسلامی محل ثبات منطقه و نقطه اتصال و محلِ اَمن برای مسلمانان و مستضعفین جهان باشد.

 

بله؛ رزمندگان و دلاوران، شما افتخارات این سرزمین نور و شهادت هستید که ضمن تسلیت ایام شهادت سیدالشهداء (ع) ، این هفته را به محضرِ شریفتان تبریک عرض می نمایم.

اکنون نیز تنها راه پیروزی درمقابلِ جهانخواران، صهیونیستها و استکبار، ایستادگی ، مقاومت، از خودگذشتگی و گوش به فرمان ولایت فقیه بودن است و این رمز پیروزی ماست.

 

رزمندگان ، ایثارگران ، جهادگران ، افسرانِ جنگِ فرهنگی و اقتصادی و مدافعانِ اسلام و وطن؛ امروز هم با تأسی از فرمایش مولا و مقتدایمان امام خامنه ایِ عزیز، «ماپیروزیم» ، پس از هیاهوی دشمنان نهراسید که طبلی تو خالی بیش نیستند.

 

حالا اگر شهدا نیستند ولی وارثان شهدا هستند و ما رزمندگان اسلام وسربازانِ ولایت باید با اتحاد وهمدلی و حضورِ هوشمندانه، شجاعانه و بابصیرت در صحنه های مختلفِ فرهنگی ، اجتماعی ، سیاسی ، اقتصاد مقاومتی ، نظامی و دفاعی برای همیشه دشمنان را نا امید و طومار استکبار و ایادی آنها را از منطقه و گیتی پیچانده وبرای همیشه در زباله‌دانِ تاریخ دفن نموده و زمینه ظهورِ نورانیِ حضرت ولی عصر (ارواحنا له الفدا) را فراهم نماییم و این کار به لطف خداوند و تحت رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی) شدنی است و به امید خداوند تحقق خواهد یافت اِن شاءالله.

 

 

سرهنگ پاسدار سیدعبدالمطلب رحیمی حسینی-

فرمانده سپاه پاسداران شهرستان مسجدسلیماناین مطلب را به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  پیام تبریک فرمانده سپاه مسجدسلیمان به مناسبت هفته دفاع مقدس


نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست