• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۷-۰۷
  • شناسه خبر: 1235

میزان تولید پلیمر در مجتمع پتروشیمی امیر کبیر از مرز ۳۱۵ هزار تن گذشت.

صدای مسجدسلیمان : به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی امیر کبیر ، میزان پلیمر تولیدی این مجتمع در پایان اولین روز از ماه مهر از مرز ۳۱۵ هزار تن گذشت که از ۱۰ سال گذشته تا کنون بی سابقه بوده است . بنا بر اعلام روابط عمومی ...

صدای مسجدسلیمان :

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی امیر کبیر ،
میزان پلیمر تولیدی این مجتمع در پایان اولین روز از ماه مهر از مرز ۳۱۵ هزار تن گذشت که از ۱۰ سال گذشته تا کنون بی سابقه بوده است .
بنا بر اعلام روابط عمومی پتروشیمی امیر کبیر تولید ماهانه این مجتمع در سه ماهه دوم سال بیش از ۵۲ هزار تن بوده که درمقایسه با ، ۲۴۲ هزار تن پلیمر تولیدی در سه ماهه نخست سال ،بیانگر رشد ۳۰ درصدی تولید محصول پلیمر در این شرکت است .
بر اساس اعلام روابط عمومی شرکت پتروشیمی امیر کبیر،
امسال ،برای نخستین بار تمام شرایط برای دستیابی به تولید اسمی این مجتمع مهیا است که در صورت تحقق ، شاهد تولید ۷۰۰ هزار تن پلیمر معادل ظرفیت اسمی این مجتمع تا پایان سال خواهیم بود .
گفتنی است اتیلن دریافتی این شرکت بیش از ۱۷۵هزار تن است که با دریافت آن موجب تحقق ۲۶۶ درصدی برنامه پیش بینی شده این شرکت و نیز رشد ۱۲۵ در صدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته گردیده است. گفتنی است پلیمر تولیدی شرکت پتروشیمی امیر کبیر یکی از مرغوبترین محصولات پلیمری دنیا محسوب میشود که علی رقم تحریم ها ،
همچنان مشتری های خاص خود را در ۱۷ کشور جهان دارد.

 این مطلب را به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  میزان تولید پلیمر در مجتمع پتروشیمی امیر کبیر از مرز ۳۱۵ هزار تن گذشت.


نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست