• تاریخ: ۱۳۹۶-۱۰-۱۴
  • شناسه خبر: 196

مهندس رضا نجفیان عضو شورای شهر مسجدسلیمان: وحدت مسئولین حافظ امنیت ، آرامش و رضایتمندی شهروندان خواهد بود

صدای مسجدسلیمان/مهندس رضا نجفیان عضو شورای شهر مسجدسلیمان: وحدت مسئولین حافظ امنیت ، آرامش و رضایتمندی شهروندان خواهد بود  عضو شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان ، در بیانیه ای با محکوم کردن تحرکات ساختار شکنانه ، از شهروندان ص ...

 عضو شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان ، در بیانیه ای با محکوم کردن تحرکات ساختار شکنانه ، از شهروندان صبور، بصیر و فهیم مسجدسلیمانی جهت همکاری در برقراری آرامش شهر صمیمیانه تقدیر و تشکر نموده و بیان داشتند:

در روزهای اخیر شاهد برخی تجمعات و اعتراضات مردمی بوده ایم، و به حق باید گفت مردم صبور مسجدسلیمانی دچار برخی مشکلات علی الخصوص ، مشکلات اقتصادی هستند و این موضوع را نباید به هیچ عنوان انکار کرد.
مسئولین شهر حافظ امنیت ، آرامش و رضایتمندی شهروندان بوده و بایستی تمام تلاش خود را بکار گیرند تا با پیاده سازی منویات مقام معظم رهبری و اجرای فرامین ایشان و اهتمام ویژه به موضوع اقتصاد مقاومتی به عنوان تنها راه برون رفت از مسائل و مشکلات موجود و ایجاد رونق کسب و کار و حمایت از نیروهای بومی بر این مشکلات غلبه کنند.

مسئول کمیسیون اداری مالی شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان افزود: برخی مسئولین باید منافع جمعی را جایگزین امیال شخصی کرده و با دوری گزیدن از عداوت و کینه توزی مانع پیشرفت شهر محروم مسجدسلیمان نشوند. ایشان بدانند حتی اوس و خزرج با آن سابقه عداوت طولانی و تاریخی با یکدیگر، وقتی گِرد شمع دین و آموزه های الهی گرد آمدند و کینه ها را کنار گذاشتند ، مشکلات اجتماعی و سیاسیشان به طرف بهبودی گرایید

همانگونه که خداوند سبحان می فرماید: *«وَ اعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِیعاً وَ لا تَفَرَّقُوا وَ اذْکُرُوا نِعْمَتَ اللَّهِ عَلَیْکُمْ إِذْ کُنْتُمْ أَعْداءً فَأَلَّفَ بَیْنَ قُلُوبِکُمْ فَأَصْبَحْتُمْ بِنِعْمَتِهِ إِخْواناً وَ کُنْتُمْ عَلى‏ شَفا حُفْرَهٍ مِنَ النَّارِ فَأَنْقَذَکُمْ مِنْها کَذلِکَ یُبَیِّنُ اللَّهُ لَکُمْ آیاتِهِ لَعَلَّکُمْ تَهْتَدُون*َ 
وهمگى به ریسمان خدا چنگ زنید وپراکنده نشوید ونعمت خدا را بر خود یاد کنید، آنگاه که دشمنان یکدیگر بودید، پس خداوند میان دلهایتان الفت انداخت ودر سایه نعمت او برادران یکدیگر شدید، و بر لب پرتگاهى از آتش بودید، پس شما را از آن نجات داد. این گونه خداوند آیات خود را براى شما بیان می‏کند، شاید هدایت شوید.

امید است در روزگاری که شیاطین، جهت دستیابی به منافع خود بذر نفاق و تفرقه می پاشند تا درخت دشمنی پرورش دهند، مردم با بیداری و یاد آوری اینچنین آیات وحدت بخش نقشه های شوم آنها را نقش بر آب کرده و با همکاری صالحین پرچم امنیت، آرامش و رضایتمندی را در منطقه به اهتزاز درآورند.این مطلب را به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  مهندس رضا نجفیان عضو شورای شهر مسجدسلیمان: وحدت مسئولین حافظ امنیت ، آرامش و رضایتمندی شهروندان خواهد بود


نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست