• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۶-۰۶
  • شناسه خبر: 698

«عبدالله ویسی» استعفا داد

صدای مسجدسلیمان// ویسی پس از بازی با فولاد خوزستان که ۱۹ مرداد برگزار شد نیز اعلام کرده بود “من ابتدای فصل تاریخی را اعلام کردم و گفتم که اگر مشکلات حل نشود به مسجدسلیمان نمی‌آیم ولی در نهایت آمدم اما اگر واقعا این ...

صدای مسجدسلیمان// ویسی پس از بازی با فولاد خوزستان که ۱۹ مرداد برگزار شد نیز اعلام کرده بود “من ابتدای فصل تاریخی را اعلام کردم و گفتم که اگر مشکلات حل نشود به مسجدسلیمان نمی‌آیم ولی در نهایت آمدم اما اگر واقعا این هفته مشکلات حل نشود، دیگر نمی‌آیم. دوست دارم کار کنم زیرا این شغل و حرفه من است و تیم نیز عالی است و چه من اینجا باشم و چه نباشم یا یک مربی خیلی قوی‌تر هم برای تیم بیاورند، این تیم در لیگ می‌ماند ولی اگر می‌خواهیم بالای جدول باشیم باید به قول‌هایی که می‌دهند عمل کنند. ”

همچنین کیوان بابادی مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان پس از انتشار خبر استعفای ویسی تاکید کرد که با جدایی این مربی مخالف است.

اکنون هیات مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان در حال برگزاری جلسه‌ای در این خصوص است و باید دید همکاری ویسی و نفت به پایان می رسد یا با حل مشکلات موجود، این همکاری پیدا می‌کند.این مطلب را به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  «عبدالله ویسی» استعفا داد


نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست