• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۸-۰۹
  • شناسه خبر: 1275

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان؛ امیدوارم داور تصمیم درستی گرفته باشد

صدای مسجدسلیمان // سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان گفت: امیدوارم داور‌ها تصمیم درستی گرفته باشند در غیر این صورت ۲ امتیاز از دست دادیم که به ضرر ما است.                 مهدی تارتار سرمرب ...

صدای مسجدسلیمان //

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان گفت: امیدوارم داور‌ها تصمیم درستی گرفته باشند در غیر این صورت ۲ امتیاز از دست دادیم که به ضرر ما است.

 

 

 

 

 

 

 

 

مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: امیدوارم داور‌ها تصمیم درستی گرفته باشند در غیر این صورت ۲ امتیاز از دست دادیم که به ضرر ما است.

او افزود: بازی امروز ۲ گل داشت و می‌توانست جذاب‌تر شود و تصمیم داور در خصوص ۲ گل بحث برانگیز است، اما نمی‌دانم چه کسی پاسخگوی ما است.

تارتار بیان داشت: کاظمی اگر حق ما را نداده باشند، من از او و کمک داور نمی‌گذرم، چون با نتیجه‌ای که می‌توانستیم رقم بزنیم، بالاتر از فولاد قرار می‌گرفتیم وبا این وجود ما از فولاد بهتر بودیم و به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم. آن‌ها به خوبی تلاش کردند و موقعیت خوبی روی دروازه حریف خلق کردند.

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان در پایان از تماشاگران  که ۹۰ دقیقه تیمش را تشویق کردند تشکر کرد.این مطلب را به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان؛ امیدوارم داور تصمیم درستی گرفته باشد


نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست