• تاریخ: ۱۳۹۶-۰۸-۲۲
  • شناسه خبر: 106

تقدیر از “مادر دار” در مسجدسلیمان

صدای مسجدسلیمان // ریس اداره حفاظت محیط زیست مسجدسلیمان از برگزاری مراسم تقدیر از “مادر دار” به همت انجمن همیاران محیط زیست این شهرستان خبر داد. به گزارش ایسنا، به نقل از اداره‌کل حفاظت محیط زیست خوزستان، وحی ...

صدای مسجدسلیمان // ریس اداره حفاظت محیط زیست مسجدسلیمان از برگزاری مراسم تقدیر از “مادر دار” به همت انجمن همیاران محیط زیست این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از اداره‌کل حفاظت محیط زیست خوزستان، وحید شالویی با تاکید بر نقش جدانشدنی مشارکت عموم مردم در حفاظت و حراست از محیط زیست عنوان کرد: تقدیر از “مادر دار” به پاس زحمات با ارزش و بی‌دریغ خانم “فاطمه رفیعی” در زمینه کاشت و تکثیر نهال‌های مختلف صورت گرفت و امیدواریم با چنین فعالیت‌های ارزشمندی توسط شهروندان شاهد رشد روزافزون شاخص‌های زیست محیطی در شهرستان مسجدسلیمان باشیم.

وی گفت: مادر دار تاکنون بیش از 1000 نهال در فضای خانه تکثیر و به عموم مردم و انجمن‌های زیست محیطی شهرستان اهدا نموده است.

شالویی با تقدیر از این مادر متعهد و طبیعت‌دوست اضافه کرد: بدون شک این فعالیت‌های ارزشمند اثر خود را در جامعه خواهد گذاشت اما برای رهایی از مصائب زیست‌محیطی ، نیازمند فرهنگسازی بیشتری هستیماین مطلب را به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  تقدیر از “مادر دار” در مسجدسلیمان


نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست