• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۵-۱۲
  • شناسه خبر: 904

برگزاری جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در فرمانداری مسجدسلیمان

صدای مسجدسلیمان : به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان/ جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حیدرحجتی نیاسرپرست فرمانداری و با حضور اعضاء برگزار شد. حجت الاسلام والمس ...

صدای مسجدسلیمان :

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان/ جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حیدرحجتی نیاسرپرست فرمانداری و با حضور اعضاء برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین حیدرحجتی نیا سرپرست فرماتداری با اشاره به اینکه علل و ریشه اکثر آسیبهای اجتماعی  اعتیاد است و باید دستگاهها در جهت تشکیل جلسات آموزشی جدی تر عمل کنند اظهارداشت: مبارزه با موادمخدر تنها وظیفه دستگاه قضا و نیروی انتظامی نیست و برای موفقیت در مبارزه با مواد مخدر،علاوه بر مسئولان ،مردم نیزدر این زمینه باید احساس مسئولیت کنند.

سرپرست فرمانداری اظهارداشت:همه مسئولین و اعضای ستاد مکلف هستند شخصا در جلسات این شورا شرکت نمایند و در راستای تحقق اهداف سیاست ها و برنامه های شواری مبارزه با مواد مخدر قدم برداشته و کمیته ها جلسات کارشناسی مربوط به خود را فعال تر کرده و تصمیمات نهایی را به این فرمانداری اعلام دارند.
سرپرست فرمانداری با اشاره به ظرفیت و پتانسیل مردمی خواستار استفاده از انجمن های مردم نهاد در بخش شناسایی ، آموزش و جلوگیری از این بیماری در سطح جامعه و شهرستان شد ،

گفتنی است: دراین جلسه سایر اعضا نیز گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه و نظرات و برنامه های خودرا در زمینه مقابله ،پیشگیری و درمان  بیان نمودند.این مطلب را به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  برگزاری جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در فرمانداری مسجدسلیمان


نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست