• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۵-۱۱
  • شناسه خبر: 886

بازدید سرپرست فرمانداری از حوزه های کنکور

صدای مسجدسلیمان : سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان از حوزه های برگزاری آزمون کنکور سراسری گروه های فنی وحرفه ای و کاردانش سال ۹۸ بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان /حجت الاسلام والمسلمین حیدر حجتی ن ...

صدای مسجدسلیمان :

سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان از حوزه های برگزاری آزمون کنکور سراسری گروه های فنی وحرفه ای و کاردانش سال ۹۸ بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان /حجت الاسلام والمسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری صبح امروز از برگزاری آزمون سراسری گروهای فنی وحرفه ای وکاردانش سال ۹۸ با حضور در حوزه های امتحانی در شهرستان ، تعداد شرکت کنندگان در سطح شهرستان را ۳۰۹ نفر برشمرد و گفت: از این تعداد ۱۹۵ نفر مرد و ۱۱۴  نفر زن هستند.
حجتی نیا در این بازدید در جریان روند برگزاری آزمون سراسری در شهرستان قرار گرفت و از مسئولان و متولیان برگزاری آزمون خواست: تمام تلاش خود را برای برگزاری هر چه بهتر این آزمون به کار گیرند.
حجتی نیا سرپرست فرمانداری خاطر نشان کرد: برگزاری آزمون سراسری یک رخداد مهم در زندگی دانش آموزان عزیز و والدین گرامی است و باید از همه ظرفیت ها و توان اداری و دانشگاهی برای برگزاری با کیفیت آن استفاده کرد.
سرپرست فرمانداری در پایان از همه عوامل اجرایی آزمون سراسری در شهرستان تقدیر کرد و گفت: همه امکانات و تجهیزات برای برگزاری هر چه بهتر این آزمون در همه حوزه ها به کار گرفته شود.این مطلب را به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  بازدید سرپرست فرمانداری از حوزه های کنکور


نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست