• تاریخ: ۱۳۹۶-۰۹-۱۴
  • شناسه خبر: 174

اولین قطعه سنگین مبدل واحد امونیاک شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان باوزن ٦٢٠تن واردکشورشد

صدای مسجدسلیمان//در ایام خجسته و فرخنده ماه ربیع الاول عملیات حمل و انتقال تجهیزات فوق سنگین فاز اول پتروشیمی مسجد سلیمان با تخلیه موفقیت آمیز برج مبدل واحد امونیاک این پروژه در بندر امام خمینی (ره) آغاز شد. به دنبال ورو ...

صدای مسجدسلیمان//در ایام خجسته و فرخنده ماه ربیع الاول عملیات حمل و انتقال تجهیزات فوق سنگین فاز اول پتروشیمی مسجد سلیمان با تخلیه موفقیت آمیز برج مبدل واحد امونیاک این پروژه در بندر امام خمینی (ره) آغاز شد.

به دنبال ورود این محموله که مهمترین و حساس ترین بخش تجهیزات فرآیندی واحد آمونیاک پروژه شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان محسوب می شود کلیه تجهیزات فوق سنگین این پروژه عظیم ظرف ماه جاری و ماه آینده به بندر امام خمینی(ره) وارد و به تدریج بعد از تکمیل عملیات حمل زمینی در سایت پروژه واقع در منطقه زیلایی مسجدسلیمان نصب خواهد شد.

شایان ذکر است که عملیات اجرایی پروژه فاز اول پتروشیمی مسجد سلیمان شامل واحد تولید آمونیاک به ظرفیت ۲۰۵۰ تن در روز ، واحد تولید اوره به ظرفیت ۳۲۵۰ تن در روز و واحدهای نیروگاه و یوتیلیتی در منطقه انرژی مسجد سلیمان از اواخر سال ۱۳۹۳ شروع و تا کنون  ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و انتظار می رود تا انتهای سال ۱۳۹۷ تکمیل و به بهره برداری برسد.این مطلب را به اشتراک بگذارید:
لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  اولین قطعه سنگین مبدل واحد امونیاک شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان باوزن ٦٢٠تن واردکشورشد


نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست